KOMPLEKSOWA TERAPIA

Terapia podstawowa
Od 4 do 8 tygodni w ośrodku. Dzień terapeutyczny w prywatnym ośrodku odwykowym zawiera: planowanie dnia, dwa wykłady dla wszystkich, dwie grupy zadaniowe, podsumowanie dnia, wykłady dla osób pierwszego tygodnia i ostatniego tygodnia oraz filmy terapeutyczne.

Terapia nawrotowa
Cykl 12 spotkań po terapii podstawowej w I i III sobotę I grupa: 10.00-12.00, II grupa 12.15-14.15.

Terapia pogłębiona
Cykl 12 spotkań po terapii nawrotowej w I i III sobotę miesiąca od 17.15 do 19.15.

Grupa wsparcia
W każdą sobotę od godz. 15.00 do 17.15 zapraszamy na grupę wsparcia dla osób uzależnionych.

Spotkania dla rodzin
Cykl 12 spotkań edukacyjnych dla rodzin w I i III sobotę każdego miesiąca od 15.00 do 17.00.
Potrzebujesz pomocy zadzwoń +48 609 660 077
Czynne od 8:00 do 18:00
klinika@olesniczka.pl
Title Image

EKSKLUZYWNE I DYSKRETNE CENTRUM LECZENIA OLEŚNICZKA 30

Prywatny szofer przywiezie cię wygodnie i bezpiecznie do naszej kliniki.

Pomagamy osobom uzależnionym

W zacisznym i pięknie odrestaurowanym starym dworku, klinika oferuje najwyższą dyskrecję, spersonalizowane opcje leczenia i ścieżkę powrotu do zdrowia, która jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy niezawodne metody leczenia uzależnienia od narkotyków i alkoholu oraz powiązanych chorób.  Jednym z pierwszych i najważniejszych kroków w kierunku pokonania uzależnienia jest detoksykacja. W Klinice Oleśniczka 30 oferujemy nadzorowane medycznie programy detoksykacyjne i rehabilitacyjne dla pacjentów uzależnionych od alkoholu lub mających problemy z narkotykami, lekami na receptę, opiatami i dopalaczami.

Proponowane w internecie bardzo często formy detoksykacji które trwają 12 lub 24 h dla pacjentów którzy są w tygodniowych lub miesięcznych ciągach stosowania różnych substancji psychoaktywnych lub alkoholu są kompletnie niewystarczające i nie maja wytłumaczenia we współczesnej wiedzy psychiatrycznej leczenia zespołów abstynencyjnych i narażają pacjentów na utratę zdrowia i pieniędzy. Długość pobytu oraz leczenia na oddziale detoksykacji powinna być ustalona po badaniu przez lekarza specjalistę psychiatrę. Przyjęcia do naszej kliniki są wykonywane 24h na dobę, płatność możliwa gotówka, karta lub na raty. Zapewniamy najbardziej profesjonalna ofertę leczenia uzależnień na rynku prowadzoną przez doświadczonych lekarzy, pielęgniarki oraz specjalistów terapii uzależnień w warunkach luksusowego hotelu.

Detoksykacja, czyli odtrucie alkoholowe, nazywane potocznie: detoksem, to pierwszy etap procesu zdrowienia w leczeniu uzależnień.

Dzięki profesjonalnej detoksykacji lekowej istnieje możliwość odnalezienia siły i mobilizacji do dalszego leczenia.

Naszym pacjentom zapewniamy kompleksową terapię obejmującą m.in. zajęcia terapeutyczne, konsultacje i warsztaty

Uzależnienie od hazardu często rozwija się bardzo powoli. Im wcześniej osoba mająca problem poszuka pomocy, tym skutki nałogowej gry na pieniądze będą mniej drastyczne.

Stała kontrola specjalisty i podjęta terapia pozwolą na kontrolowanie choroby. Zapewniamy anonimowy i dyskretny detoks antynarkotykowy .

Dobieramy odpowiednią terapię, dzięki której poznaje się przyczyny uzależnienia i uczy się z nimi walczyć.

20 lat doświadczenia zawodowego

Lek. med. Piotr Gościmski ukończył studia medyczne na uniwersytecie medycznym w Łodzi. Specjalizację z zakresu psychiatrii wykonywał w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu w którego prace zaangażowany jest do dziś . Od ponad 4 lat pełni obowiązki kierownika oddziału detoksykacji w jednym z dolnośląskich szpitali. Przez ostatnie 7 lat jest czynnie zaangażowany w pracę na terenie kilku województw w zakresie psychiatrii, leczenia odwykowego, detoksykacji alkoholowej, lekowej i narkotykowej. W swojej wieloletniej praktyce pomógł już wielu tysiącom pacjentom.Jeśli poszukujecie Państwo wsparcia w walce z nałogiem, nie mogliście lepiej trafić. Oferujemy najlepsze i zróżnicowane formy terapeutyczne dla osób uzależnionych od środków psychoaktywnych. Zapewniamy prywatne programy rehabilitacji osób z problemami alkoholowymi, narkotykowymi i behawioralnymi, takimi jak hazard , jedzenie , seks i uzależnienie od Internetu. Posiadamy wiele lat doświadczenia, jeśli chodzi o skuteczną terapię odwykową, w formie stacjonarnej oraz ambulatoryjnej.

Oferujemy leczenie osób uzależnionych, wykorzystujące najlepsze metody trwałego wychodzenia z nałogu.  Koncentrujemy się na tym, co naprawdę ważne na potrzebach naszych pacjentów i ich rodzin.

Piotr Gościmski
Lekarz psychiatra
a

Prywatna klinika leczenia uzależnień Oleśniczka 30

Pomagamy w bezpieczny i harmonijny sposób osiągnąć pełną poprawę zdrowia psychofizycznego. Posiadamy doświadczenie w leczeniu uzależnień, depresji, otępień, psychoz, schizofrenii, chorób afektywnych, nerwic ,zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości. Jesteśmy liderem w profesjonalnej detoksykacji. Klinika zapewnia stałą opiekę pielęgniarską, terapeutyczną oraz lekarską (psychiatryczna, chirurgiczna).

Klinika dzięki swojej lokalizacji, z dala od zgiełku miasta zapewnia dodatkowo bliski kontakt z naturą oraz możliwość aktywnego wypoczynku. Organizujemy regularne zajęcia sportowe, wycieczki piesze i rowerowe, turnieje oraz wspólne wieczory przy ognisku i grillu. Oddajemy także do Państwa dyspozycji komfortowe i eleganckie pokoje, pyszne menu, wraz z profesjonalną obsługą. Można korzystać również z nowocześnie wyposażonej sali konferencyjnej i sali spotkań.

Dowiedz się czy twoje ubezpieczenie pokryje pobyt w naszej klinice?