Skip to content Skip to footer

Psychotraumatolog Terapeuta

Magdalena Tarczoń

Magdalena Tarczoń jest
psychotraumatologiem-terapeutą.

Magdalena Tarczoń jest psychotraumatologiem-terapeutą, obecnie w trakcie szkolenia z psychologii klinicznej. Studia doktoranckie pedagogiczne i magisterskie o specjalności pomoc psychologiczno-pedagogiczna ukończyła na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł magistra.  Pracuje z nastolatkami, młodymi dorosłymi i dorosłymi prowadząc zarówno konsultacje psychologiczne, jak również pedagogizację i pomoc indywidualną. W pracy bliskie jest jej integrowanie różnych podejść myślenia o człowieku, oraz indywidualne dobieranie metod i sposobów pracy do potrzeb osób z którymi się spotyka ze szczególnym uwzględnieniem etyki i wartości zawodowej. Jako fundament swojej pracy traktuje uważność w relacji z drugim człowiekiem oraz budowanie relacji opartej na bezpieczeństwie i zaufaniu.

Swoją wiedzę uzupełnia regularnie w ramach licznych szkoleń, kursów i studiów podyplomowych.

Z zamiłowania do literatury postanowiła sprawdzić się jako autorka bajek dla najmłodszych. Z jej twórczością można się zapoznać czytając bajki dla dzieci „Tęczowe nutki” , „Trele Morele”, a także już niebawem poradnik dla rodziców pt.„ Z cyklu sorry, taki mamy klimat, czyli jak wychować i nie zwariować”.

Pani Magdalena jest osobą niezwykle otwartą, wspierającą i pełną zaangażowania w pomoc, by jej klienci jak najszybciej wracali do dobrostanu psychologicznego oraz mogli bezpiecznie przejść drogę do równowagi życia. Pomaga poszerzyć perspektywę, pracować z ograniczającymi przekonaniami oraz wspólnie z klientem poszukuje strategii, które pozwolą uporać się z doświadczanymi trudnościami. W swojej pracy wykorzystuje elementy terapii poznawczo – behawioralnej oraz skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Contact Form

    EKSKLUZYWNE I DYSKRETNE CENTRUM LECZENIA OLEŚNICZKA 30

    Telefon: +48 609 660 077

    Oleśniczka 30 © 2023. All Rights Reserved.