Agnieszka Saban-Rybakowska

Agnieszka Saban-Rybakowska admin 2024-04-07
Specjalistka psychologii klinicznej
Agnieszka Saban-Rybakowska

Agnieszka Saban-Rybakowska Specjalistka psychologii klinicznej.

Ukończyła Uniwersytet SWPS w Warszawie, podczas edukacji ukończyła staż na Oddziale Psychiatrycznym w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, a następnie zdobywała doświadczenie kliniczne w pracy na Oddziale Psychiatrycznym i Poradni Zdrowia Psychicznego w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, Oddziale Psychiatrii Ogólnej z Pododdziałem Detoksykacji Milickiego Centrum Medycznego.
Jest doświadczonym biegłym sądowym z zakresu zdrowia psychicznego oraz nauczycielem akademickim z zakresu psychopatologii oraz medycznych aspektów zdrowia psychicznego w psychoterapii.

Prowadzi konsultacje, diagnostykę i badania psychologiczne w prywatnej praktyce jak również dla Domów Pomocy Społecznej oraz pacjentów na Oddziale Psychiatrycznym. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach, poddaje się regularnej superwizji, co przekłada się na jakość i efektywność pracy, której celem jest niesienie pomocy człowiekowi. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w skutecznej współpracy online z pacjentami z całego świata. Podejście do pacjenta jest holistyczne i indywidualne, a praca oparta na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Prywatnie szczęśliwa mama Sary, która z powodzeniem łączy rozwój zawodowy z rodziną i czasem wolnym. Uwielbia wszystko co włoskie i teatr.