O klinice admin 2020-02-06
30

Lat pomagamy osobom uzależnionym

Jesteśmy liderem w profesjonalnej detoksykacji.
Pomagamy w bezpieczny i harmonijny sposób osiągnąć pełną poprawę zdrowia psychofizycznego. Posiadamy doświadczenie w leczeniu uzależnień, depresji, otępień, psychoz, schizofrenii, chorób afektywnych, nerwic ,zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości. Klinika zapewnia stałą opiekę pielęgniarską, terapeutyczną oraz lekarską
Gwarantujemy poufność, akceptację i atmosferę zrozumienia. Wiemy, że wczesna diagnoza oraz kompleksowe wsparcie terapeutyczne to szansa na szybki powrót do zdrowia.
Zrób pierwszy krok. Umów się na sesje psychoterapii.

Doświadczeni specjaliści jak Lekarze psychiatrzy z wieloletnim doświadczeniem oraz psycholodzy, psychoterapeuci w naszej klinice pomagają w radzeniu sobie w trudnych emocjonalnie sytuacjach, kryzysach psychicznych o różnym podłożu, a także innych problemach natury psychologicznej.

Ekskluzywna terapia

W zacisznym i pięknym dworku klinika oferuje najwyższą dyskrecję, spersonalizowane opcje leczenia i ścieżkę powrotu do zdrowia, która jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy niezawodne metody leczenia uzależnienia od narkotyków i alkoholu oraz powiązanych chorób.  Jednym z pierwszych i najważniejszych kroków w kierunku pokonania uzależnienia jest detoksykacja. 

IMG_8538 (Niestandardowy)
Pomagamy osobom uzależnionym

 W Klinice Oleśniczka 30 oferujemy nadzorowane medycznie programy detoksykacyjne i rehabilitacyjne dla pacjentów uzależnionych od alkoholu lub mających problemy z narkotykami, lekami na receptę, opiatami i dopalaczami.

W zacisznym i pięknym dworku klinika oferuje najwyższą dyskrecję, spersonalizowane opcje leczenia i ścieżkę powrotu do zdrowia, która jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy niezawodne metody leczenia uzależnienia od narkotyków i alkoholu oraz powiązanych chorób.

Klinika dzięki swojej lokalizacji 25 km od Wrocławia, z dala od zgiełku miasta zapewnia dodatkowo bliski kontakt z naturą oraz możliwość aktywnego wypoczynku. Organizujemy regularne zajęcia sportowe, wycieczki piesze i rowerowe, turnieje oraz wspólne wieczory przy ognisku i grillu. 

Gwarantujemy pełną dyspozycyjność kierowcy oraz komfort i dyskrecję. Zapewniamy najbardziej profesjonalną ofertę leczenia uzależnień na rynku prowadzoną przez doświadczonych lekarzy, pielęgniarki oraz specjalistów terapii uzależnień w warunkach luksusowego hotelu.
Spotkajmy się w Klinice Oleśniczka 30 Lokalizacja kliniki >