Skip to content Skip to footer
Zapewniamy wygodny i bezpieczny transport.

Gwarantujemy pełną dyspozycyjność kierowcy oraz komfort i dyskrecję.

IMG_9038
IMG_9032
Pomagamy osobom uzależnionym

Ekskluzywna terapia

W zacisznym i pięknym dworku klinika oferuje najwyższą dyskrecję, spersonalizowane opcje leczenia i ścieżkę powrotu do zdrowia, która jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy niezawodne metody leczenia uzależnienia od narkotyków i alkoholu oraz powiązanych chorób. Jednym z pierwszych i najważniejszych kroków w kierunku pokonania uzależnienia jest detoksykacja. W Klinice Oleśniczka 30 oferujemy nadzorowane medycznie programy detoksykacyjne i rehabilitacyjne dla pacjentów uzależnionych od alkoholu lub mających problemy z narkotykami, lekami na receptę, opiatami i dopalaczami.

Dyskretnie położona pod Wrocławiem.

Klinika dzięki swojej lokalizacji 25 km od Wrocławia, z dala od zgiełku miasta zapewnia dodatkowo bliski kontakt z naturą oraz możliwość aktywnego wypoczynku. Organizujemy regularne zajęcia sportowe, wycieczki piesze i rowerowe, turnieje oraz wspólne wieczory przy ognisku i grillu. Oddajemy także do Państwa dyspozycji komfortowe i eleganckie pokoje, pyszne menu, wraz z profesjonalną obsługą. Można korzystać również z nowocześnie wyposażonej sali konferencyjnej i sali spotkań. Pomagamy w bezpieczny i harmonijny sposób osiągnąć pełną poprawę zdrowia psychofizycznego. Posiadamy doświadczenie w leczeniu uzależnień, depresji, otępień, psychoz, schizofrenii, chorób afektywnych, nerwic ,zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości. Jesteśmy liderem w profesjonalnej detoksykacji. Klinika zapewnia stałą opiekę pielęgniarską, terapeutyczną oraz lekarską (psychiatryczna, chirurgiczna).
IMG_9046
IMG_9026
13-scaled
IMG_9028

Terapia w warunkach luksusowego hotelu.

Proponowane w internecie bardzo często formy detoksykacji które trwają 12 lub 24 h dla pacjentów którzy są w tygodniowych lub miesięcznych ciągach stosowania różnych substancji psychoaktywnych lub alkoholu są kompletnie niewystarczające i nie maja wytłumaczenia we współczesnej wiedzy psychiatrycznej leczenia zespołów abstynencyjnych i narażają pacjentów na utratę zdrowia i pieniędzy. Długość pobytu oraz leczenia na oddziale detoksykacji powinna być ustalona po badaniu przez lekarza specjalistę psychiatrę. Przyjęcia do naszej kliniki są wykonywane 24h na dobę, płatność możliwa gotówka, karta lub na raty. Zapewniamy najbardziej profesjonalna ofertę leczenia uzależnień na rynku prowadzoną przez doświadczonych lekarzy, pielęgniarki oraz specjalistów terapii uzależnień w warunkach luksusowego hotelu.

Formularz

  Kontakt

  Masz więcej pytań?
  Zadzwoń!

  Prywatna Klinika Leczenia Uzależnień Oleśniczka 30, 55-093 Oleśniczka
  EKSKLUZYWNE I DYSKRETNE CENTRUM LECZENIA OLEŚNICZKA 30

  Telefon: +48 609 660 077

  Oleśniczka 30 © 2024. All Rights Reserved.