Dagmara Wilgosz

Dagmara Wilgosz admin 2024-04-07
Fizjoterapeutka
Dagmara Wilgosz

Dagmara to doświadczona fizjoterapeutka, znana ze swojej wyjątkowej empatii i troski o pacjentów.

Jej profesjonalizm idzie w parze z niezwykłą życzliwością i uprzejmością, co sprawia, że każda wizyta u niej staje się przyjemnym doświadczeniem.

Dagmara jest nie tylko ekspertem w dziedzinie fizjoterapii, ale także osobą bardzo wyrozumiałą i słuchającą potrzeb swoich pacjentów. Jej podejście oparte na zrozumieniu i indywidualnym podejściu sprawia, że każdy pacjent czuje się doceniony i bezpieczny podczas terapii.

Dagmara to nie tylko profesjonalna fizjoterapeutka, ale również ciepła i życzliwa osoba, gotowa pomóc każdemu, kto potrzebuje wsparcia w powrocie do zdrowia.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Podczas studiów brała czynny udział w gastroenterologicznym kole naukowym oraz licznych konferencjach naukowych. Praktykę zawodowa zdobywałam na wielu oddziałach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.
Ukończyła szkolenia z zakresu terapii manualnej, które pozwalają jej osiągać najlepsze efekty leczenia. W gabinecie z pacjentami pracuje głównie technikami manipulacji powięzi, punktami spustowymi, terapią oddechowa, masażem leczniczym, sportowym oraz bańka chińska.
Przyjmuje pacjentów z urazami sportowymi, bólami kręgosłupa, napięciowymi, z bólem ostrym oraz przewlekłym.

Ukończyła szkolenia

  • Fascial Manipulation moduł I+II
  • Terapia mięśniowo- powięziowych punktów spustowych
  • Elementy nowoczesnej uroginekologii- kompleksowa rehabilitacja w nietrzymaniu moczu i stolca oraz obniżeniu narządów miednicy mniejszej
  • Kettlebells for health I