Marta Radecka

Marta Radecka admin 2024-04-07
Dyplomowany Magister Psychologii, Certyfikowany Coach
Marta Radecka

Dyplomowany Magister Psychologii, Certyfikowany Coach

Ukończyła 5-letnie jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu otrzymując dyplom Psychologa oraz podyplomowe studia na WSB z certyfikatem z Coachingu

W pracy jako psycholog zależy jej przede wszystkim na człowieku. Ufa w relacje, kontakt, rozwój i bycie „tu i teraz”. Wierzy, że każdy z nas posiada w sobie zasoby, dzięki którym może odnaleźć pełnię szczęścia oraz w to, że sami jesteśmy dla siebie największym źródłem wiedzy.

Kieruje się przekonaniem, że na wszystko można znaleźć rozwiązanie, a zmiana możliwa jest na każdym etapie życia.

Empatia, otwartość, cierpliwość, chęć zrozumienia drugiego człowieka, które ją cechują, ułatwiają nawiązanie ciepłej relacji, w której poczujesz się swobodnie. Będziesz mieć przestrzeń, by mówić o swoich trudnościach, otrzymując wsparcie i odnajdując siebie na nowo bez poczucia oceny i krytyki.

Prywatnie otwarta na ludzi i świat, kocha poznawać nowe miejsca i odkrywać ich historię, z chęcią słucha ludzi. 10- letnie doświadczenie w marketingu nauczyło ją elastyczności i kreatywności, które wykorzystuje w każdym aspekcie życia. Psia mama shih-tzu, z zamiłowaniem do wizażu. Zakochana od pierwszego wejrzenia w Islandii.

Oferuje pomoc psychologiczną, do której zaprasza osoby, które mają trudności w relacjach, nie potrafią poradzić sobie z towarzyszącym bólem, codziennymi trudnościami, depresją czy narastającymi lękami.

Poprzez coaching pomoże wydobyć Twój potencjał, twórczość, odnaleźć nową drogę, zmienić dotychczasowy styl życia, czy ścieżkę kariery.

Chcesz odzyskać radość, pełnię szczęścia i satysfakcji, odnaleźć na nowo motywację, pokonać trudności w relacjach czy życiu codziennym – przejmij stery nad swoim życiem i już dziś zarezerwuj wizytę.