Paulina Maciejewska

Paulina Maciejewska admin 2024-04-07
Terapeuta
Paulina Maciejewska

To wyspecjalizowana psychoterapeutka, Ukończyła Filologię Niderlandzką na Uniwersytecie Wrocławskim.

Pisała międzynarodową maturę Impington Village Collage Cambridge. Mówi w kilku językach: ojczystym polskim, włoskim, angielskim, niderlandzkim oraz niemieckim.

Ukończyła szereg kursów z psychoterapii dla dorosłych, dzieci i młodzieży. 

Dzięki swojej fascynacji do tego jak całe życie odkąd się rodzimy ma ogromny wpływ na nasze całe życie postanowiła zacząć pomagać i wspierać innych, przekładając posiadaną wiedzę jak i ogromne własne doświadczenia życiowe do swojej codziennej pracy z pacjentem.

Pomoże zrozumieć pacjentowi swoje myśli i emocje. Pacjent będzie mógł lepiej zrozumieć siebie i swoje reakcje na różne sytuacje, pomoże wypracować nowe strategie radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Pokaże kierunek, jak radzić sobie ze stresem. Pomoże wypracować nowe umiejętności społeczne, wskaże jak nawiązywać relacje z innymi ludźmi i budować stałe relacje. Wspólną pracą z pacjentem nauczy się wypracować w sobie nowe sposoby radzenia z trudnymi emocjami. Nauczy Cię jak poradzić sobie z lękiem, smutkiem i innymi trudnymi emocjami. Pomoże Ci osiągnąć lepsze samopoczucie. Pacjent będzie mógł czerpać więcej radości ze swojego życia i odczuwać większy wewnętrzny spokój. Jeśli więc masz problemy, których nie możesz rozwiązać sam skontaktuj się z psychologiem. Uwielbia pracować z młodzieżą i dziećmi widząc w Nich ogromny potencjał. Doskonale rozumie ich problemy i emocje.