Skip to content Skip to footer
Zbyt duża utrata wody prowadzi do odwodnienia skóry, które jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do starzenia i utraty elastyczności skóry.

Głębokie HyaluroNawilżenie LUX

Centrum odnowy biologicznej Oleśniczka 30

Głębokie HyaluroNawilżenie LUX

Zbyt duża utrata wody prowadzi do odwodnienia skóry, które jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do starzenia i utraty elastyczności skóry. Kwas hialuronowy ma niezwykłą zdolność utrzymania nawilżenia skóry. Niestety wraz z wiekiem jego ilość znacznie maleje. Także w okresie letnim, pod wpływem promieniowania UV kwas hialuronowy ulega fotodegradacji, prowadząc do starzenia się skóry. Wraz ze spadkiem jego ilości, zmienia się struktura włókien kolagenowych, co prowadzi do powstawania zmarszczek i bruzd. Skóra staje się sucha i pomarszczona. W zabiegu Głębokie HyaluroNawilżenie uzupełniony zostaje niedobór tego kwasu dzięki zastosowaniu skutecznych technologii oraz 3 preparatów YASUMI bogatych w kwas hialuronowy. Zabieg Głębokie HyaluroNawilżenie polecamy szczególnie w okresie jesiennym jako intensywną i niezbędną regenerację skóry.

Zabieg na bazie dwóch peelingów – enzymatycznego i kawitacyjnego – oraz preparatach ze składnikami o działaniu nawilżającymi, stworzon zostały z myślą o skórze suchej i dojrzałej charakteryzującej się zwiększoną wrażliwością, nadmiernym przesuszeniem oraz wczesnymi oznakami zmęczenia. W cerach tego typu naturalna bariera ochronna skóry jest znacznie cieńsza, co powoduje m.in. nadmierne łuszczenie oraz przyspiesza powstawanie zmarszczek.

Dlaczego kwas hialuronowy - jaki jest jego wpływ na skórę suchą i odwodnioną?

Kosmetyki zawierające kwas hialuronowy mogą mieć korzystny wpływ na skórę suchą. Oto kilka sposobów, w jaki kwas hialuronowy może pomóc w nawilżeniu i poprawie kondycji skóry suchej:

  •  Intensywne nawilżenie: Kwas hialuronowy jest znany ze swojej zdolności do wiązania i zatrzymywania wilgoci w skórze. Działa jak naturalny nawilżacz, przyciągając i zatrzymując cząsteczki wody. Dzięki temu, kosmetyki z kwasem hialuronowym mogą dostarczać intensywnego nawilżenia dla suchej skóry, pomagając w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia przez dłuższy czas.
  • Poprawa elastyczności i jędrności skóry: Skóra sucha często wykazuje brak elastyczności i jędrności. Kwas hialuronowy może pomóc w poprawie tych właściwości skóry poprzez nawilżenie i wypełnienie drobnych linii i zmarszczek. Działa jak naturalny wypełniacz, nadając skórze bardziej gładki i młodszy wygląd.
  • Redukcja suchości i łuszczenia się skóry: Skóra sucha często jest podatna na suchość i łuszczenie się. Kosmetyki z kwasem hialuronowym mogą pomóc w utrzymaniu nawilżenia skóry, zmniejszając suchość i łuszczenie. Kwas hialuronowy tworzy na skórze delikatną powłokę, która zapobiega utracie wilgoci i chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi.
  • Ułatwienie wchłaniania innych składników aktywnych: Kwas hialuronowy może również pomóc w lepszym wchłanianiu innych składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Działa jako nośnik, który ułatwia penetrację innych substancji w głąb skóry. Dzięki temu, składniki odżywcze mogą być lepiej przyswajane przez skórę, co przyczynia się do poprawy jej kondycji.

Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + Peeling kawitacyjny + Peeling enzymatyczny + Sonoforeza ampułki z kwasem hialuronowym + Maska biocelulozowa lub algowa + Aplikacja YASUMI Liquid Dream Hyaluron Cream z masażem.

Cennik Zabiegów

Twarz 80 min 280.00 zł
Twarz i szyja 90 min 340.00 zł
Twarz, szyja i dekolt 110 min 400.00 zł
EKSKLUZYWNE I DYSKRETNE CENTRUM LECZENIA OLEŚNICZKA 30

Telefon: +48 609 660 077

Oleśniczka 30 © 2024. All Rights Reserved.